Iván Ramiro Sosa kwam dit seizoen goed uit de startblokken met de eindzege in de Tour de la Provence. De kleine Colombiaan is trots dat hij en het team de overwinning wisten veilig te stellen. Nu kijkt hij alvast vooruit naar de rest van het seizoen.
'Ik ben erg blij met ons team', zo citeert Ciclismo Internacional na afloop van de Franse rittenkoers. 'We hebben een mooie prestatie neergezet. Het zal een race worden die ik me goed kan herinneren, want er stonden veel grote coureurs op het podium.' De top drie van de wedstrijd werd vervolledigd door ploeggenoot Egan Bernal en wereldkampioen Julian Alaphilippe: 'Dit is dus erg mooi voor mij.'
Sosa vertelt dat hij erg veel vertrouwen uit de overwinning put, die hij mogelijk gaat gebruiken tijdens de UAE Tour. De wedstrijd, die aan het eind van deze week begint, is waarschijnlijk zijn volgende doel. Daarna hoopt hij ploeg- en landgenoot Bernal bij te mogen staan in de Giro d'Italia: 'Daar zou ik graag met hem naartoe gaan.'
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties