Roglic: 'Van Aert, Dumoulin, Bennett en Kuss kunnen allemaal wereldkampioen worden'

WK Wielrennen
vrijdag, 25 september 2020 om 18:30
dumoulin roglic sirotti tdf2020 001
Primoz Roglic gaat zondag voor de wereldtitel in Imola, maar kan niet rekenen op de Jumbo-Visma-trein die hij in de Tour had. Sterker nog, hij ziet maar liefst vier ploeggenoten kans maken op de regenboogtrui. 'Mannen die uit de Tour komen hebben misschien wat meer in hun mars op het WK, ondanks het feit dat ze moe zijn.'
De runner-up van de Ronde van Frankrijk werd de afgelopen drie weken meermaals bijgestaan door een imposante trein van killer wasps. 'Wout van Aert, Tom Dumoulin, Sepp Kuss en George Bennett hebben allemaal kans om het WK wielrennen te winnen. Ze waren al sterk in de Tour, en zullen nu misschien wat extra hebben', aldus Roglic in gesprek met Cyclingnews.
Roglic zal zondag zelf het kopmanschap moeten delen met Tourwinnaar Tadej Pogacar. 'We hebben een goed team en we komen goed overeen. We trekken met een sterk team ten strijde zondag', zegt Roglic over zijn Sloveense ploeg. 'Het weer gaat een grote invloed hebben, het gaat een harde wedstrijd worden die interessant is voor de kijkers.' (foto: Shootmetoo.nl/@remogino1)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading