Van der Poel dacht nooit over grote ronde-ambitie: 'Denk niet dat het kan'

Algemeen nieuws
zaterdag, 06 juni 2020 om 10:30
Sirotti Mathieu van der Poel 1jpg
Voor Mathieu van der Poel is deze lange rustperiode misschien nog wel raarder dan voor de andere renners. Hij is inmiddels namelijk gewend het hele jaar door wedstrijden te rijden. Het Laatste Nieuws sprak hem erover.
Hij mocht buiten fietsen, en dat heeft hij ook gretig gedaan. 'Drie tot zes uur per dag. Ik heb geen rustperiode ingelast. Ik heb wel alle intensiteit uit mijn training gehaald: geen enkel sprintje of blokje, behalve een keer op Zwift. Maar nu begint het weer: sinds twee weken ben ik weer schema’s aan het volgen.'
Ondertussen speculeerde iedereen maar door over zijn toekomst. In de mening van zijn vader, die zei dat hij ooit het WK tijdrijden kan winnen, kon hij zich nog wel vinden. 'Ik wil er in de toekomst over nadenken. Ik vind het een leuke discipline, vooral door de techniek en het vechten tegen jezelf.' Tegelijkertijd probeerde Cadel Evans hem in de richting van ronderenner te praten. 'Nee, dat is niet mijn ambitie. Ik heb er zelfs nog nooit over nagedacht. Ik denk niet dat het in mijn mogelijkheden ligt.' (Foto: Sirotti, 2019)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading