Campenaerts boos na verbod tijdritstuur: 'Vreemd, bij Sky rijdt iemand met eenzelfde stuur'

Algemeen nieuws
woensdag, 14 maart 2018 om 8:37
logo idltjpg
Victor Campenaerts is niet blij met de UCI. De renner van Lotto Soudal kon niet zijn volledige prestatie leveren in de afsluitende tijdrit van de Tirreno-Adriatico, omdat hij niet met zijn eigen stuur mocht rijden. 23 seconden achter winnaar Dennis kwam hij binnen.
‘Ik voelde al snel dat het niet goed ging. Als ik zo rijd, kan ik onmogelijk kort eindigen. Eigenlijk was het ook te kort en te vlak voor me en daarbij ben ik deze week twee keer gevallen’, zegt Campenaerts tegen Het Nieuwsblad.
Bovendien mocht Campenaerts niet rijden met zijn op maat gemaakte tijdritstuur. Dat mocht nog wel in de Ronde van de Algarve en in de ploegentijdrit van de Tirreno. ‘We kregen een mail dat ze het stuur willen onderzoeken’, zegt Marc Sergeant. ‘Blijkbaar is het te aerodynamisch en te laag. Vreemd, want bij Sky rijdt iemand met eenzelfde stuur.’ Campenaerts: ‘Met mijn oude stuur had ik nog niet getraind.’
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading