Gesink hielp mee met zoektocht naar De Jongh: 'Blij om hem te zien en te spreken'

Algemeen nieuws
maandag, 15 oktober 2018 om 21:51
logo idltjpg
Robert Gesink was één van de eersten die de tweet van de vrouw van Steven de Jongh retweette met de oproep uit te kijken naar haar man. De Jongh verdween tijdens een fietstochtje en werd uren later in een ravijn teruggevonden. Maar Gesink was ook één van de mensen die meededen aan de zoektocht.
‘Na 10.30 uur was Steven volledig offline’, vertelt journalist Edwin Winkels aan Ziggo Sport. ‘Gelukkig was er dankzij Strava een idee waar er wat gebeurd kon zijn. De politie is op die plek gaan zoeken.’ Maar ook Gesink spoedde zich naar de vermeende plek des onheils. De renner is woonachtig in Girona en reageerde meteen op het nieuws en de oproep.
Via Twitter laat Gesink weten nog even snel met De Jongh gesproken te hebben. Daarnaast bedankt hij Strava en de Spaanse hulpdiensten, maar zelf mag de LottoNL-Jumbo-renner ook wel een schouderklopje voor zijn snelle hulp en betrokkenheid. (Foto: Social media Robert Gesink)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading