'Steven is een keiharde. Die staat morgen waarschijnlijk weer op de tennisbaan'

Algemeen nieuws
dinsdag, 16 oktober 2018 om 8:15
logo idltjpg
Steven de Jongh viel maandag door onbekende redenen in een ravijn in het Spaanse Girona, maar hield er gelukkig ‘slechts’ een hersenschudding aan over. Ondanks het geheugenverlies omtrent het incident is Michael Boogerd ervan overtuigd dat het goed komt met zijn goede vriend.
In eerste instantie werd gedacht aan breuken, maar dat bleek niet het geval. ‘Er zijn daarna nog onderzoeken gedaan om te zien of er verder geen schade was aan onder meer zijn hoofd, want hij heeft natuurlijk wel een klap gehad’, weet Boogerd in gesprek met De Telegraaf. Daar kwam de diagnose ‘hersenschudding’ uit. ‘Hij herkende wel mensen, dus dat was een goed teken.’
Eén van die mensen was Robert Gesink, woonachtig in Girona, die meezocht naar De Jongh en kort met hem sprak. ‘Hij wist wie Robert was. Ik schrok me echt kapot toen ik over zijn vermissing hoorde, want Steven is altijd bereikbaar. Gelukkig valt het mee en is hij er eentje van de buitencategorie. Ik ken hem al 28 jaar, hij is een keiharde. Die staat waarschijnlijk morgen weer op de tennisbaan’, aldus Boogerd. (Foto: Instagram Steven de Jongh)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading