Het Nieuwsblad: 'Van der Poel debuteert mogelijk in Omloop Het Nieuwsblad'

Algemeen nieuws
woensdag, 29 januari 2020 om 8:47
Sirotti Mathieu van der Poeljpg
Mathieu van der Poel zou erover denken om de Omloop Het Nieuwsblad aan zijn seizoen toe te voegen, zo meldt Het Nieuwsblad. De Nederlander begint zijn wegseizoen op 19 februari in de Ronde van de Algarve, en de vorm daar zal de doorslag geven.
Van der Poel finisht de ronde in Portugal op 23 februari en de Omloop Het Nieuwsblad wordt een week later op 29 februari gereden. Vervolgens staat op 7 maart de Strade Bianche voor Van der Poel op de planning. Het zou allemaal net kunnen passen, ook omdat Van der Poel al aankondigde dat hij na het WK veldrijden van zondag zijn cross-seizoen beëindigt.

Programma Van der Poel krijgt vorm

Als de Omloop Het Nieuwsblad wordt toegevoegd, weet Van der Poel inmiddels wel een beetje waar hij aan toe is. Zijn ploeg Alpecin-Fenix heeft wildcards binnen voor de Strade Bianche, Milaan-Sanremo, de Ronde van Catalonië, Parijs-Roubaix, de Amstel Gold Race en de Waalse Pijl en Luik-Bastenaken-Luik. Van der Poel heeft dus iets te kiezen, ook omdat hij al startbewijzen voor de Flanders Classics op zak heeft. In principe zal hij daar Dwars door Vlaanderen, de Ronde van Vlaanderen en misschien ook de Brabantse Pijl van rijden. (foto: Sirotti 2019)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading