Hoop gloort voor Italië: 'Vergelijk hem niet meer met Sagan, want hij is een completere renner'

Algemeen nieuws
vrijdag, 02 maart 2018 om 15:56
logo idltjpg
Gianni Moscon is één van de grootste talenten die momenteel opkomend zijn in Italië. De Sky-renner laat zich zien in de klassiekers, maar heeft ook potentie als ronderenner. Als meesterknecht van Chris Froome kon de 23-jarige groeibriljant in de Vuelta mee tot op de hoogste toppen, op kop sleurend. Ploegleider Servais Knaven ziet in zijn renner één van de grootste talenten ooit.
‘Ik vergeleek Gianni vroeger altijd met Peter Sagan, maar dat doe ik nu niet meer omdat ik Moscon een completere renner is. Hij klimt duidelijk veel beter dan Sagan. Gianni is een renner die in de toekomst topklassiekers gaat winnen, jaar in, jaar uit’, voorspelt Knaven tegenover Het Laatste Nieuws.
‘We hebben het einde van zijn ontwikkeling nog lang niet gezien. Hij was in de bergen in Spanje één van de belangrijkste helpers van Chris Froome’, herinnert Knaven. ‘Bovendien is hij Italiaans kampioen tijdrijden. Momenteel richt hij zich nog op de klassiekers, maar op termijn mag hij dromen van grote rondes.’ (Foto: Instagram Moscon)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading