Jakobsen geklopt door eigen ploeggenoten: 'M'n benen liepen helemaal vol'

Algemeen nieuws
vrijdag, 08 maart 2019 om 10:35
BH BP Fabio Jakobsenjpg
Fabio Jakobsen wordt snel beter bij Deceuninck-Quick-Step, maar er is natuurlijk altijd nog ruimte voor verbetering. In de seizoensgids van Wielerrevue stelt hij dat hij tijdens trainingen flink getest wordt door zijn ploeggenoten.
'Ik heb een goede winter gedraaid en merk dat ik beter word. Mijn vermogens zijn hoger en op training heb ik een aantal records gereden. Qua wattages zijn mijn records over een minuut en over tien minuten gesneuveld. Daaraan kun je zien dat mijn motor weer iets groter geworden is. Dat is mede het gevolg van een jaar lang koersen bij de profs', aldus Jakobsen die dit seizoen al won in de Ronde van de Algarve.
'Ik heb na afgelopen seizoen niet heel lang gerust en ben weer lekker begonnen', vervolgt hij. 'Ik vind fietsen gewoon heel leuk en dan gaat het eigenlijk een beetje vanzelf. Ik merk het ook op trainingskamp. Vorig jaar voelden de trainingen zwaarder aan en herstelde ik minder goed. Ik fiets nu makkelijker en vooral mijn herstelvermogen is beter.'

Jakobsen verslagen door Gilbert

Waar Jakobsen ook beter van wordt, zijn de wedstrijden tegen ploeggenoten tijdens de trainingen. Drie kilometer koersen, waarvan één kop over kop en twee kilometer man tegen man. Jakobsen werd verslagen. 'Gilbert klopte mij op een stuk dat een kilometer vlak was, met vervolgens 500 meter bergop en daarna weer 500 meter vlak. Ze hadden door dat wanneer ze van onderaan vol aangingen, ik bovenop niet meer kon. M'n benen liepen helemaal vol, waardoor ze me versloegen. Qua training is dit echt een goede prikkel, want iedereen gaat volle bak.' (foto: BORA-hansgrohe/Bettini Photo)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading