Mogelijk volgend jaar grote ronde-debuut Evenepoel: 'Kijken hoe ik reageer'

Algemeen nieuws
vrijdag, 28 juni 2019 om 10:30
Sirotti Remco Evenepoeljpg
Remco Evenepoel is aan een flinke opmars bezig in het profpeloton. De pas 19-jarige Belg hoopt in de toekomst mee te doen voor de eindzege in grote rondes. Maar het rijden van zo’n ronde is voorlopig nog niet aan de orde.
Evenepoel wordt door sommige fans en media al gepusht richting de Tour de France, het hoogste podium voor een ronderenner. Daar wil hij echter nog niks van weten. ‘Wat zeker is, is dat ik eerst een andere grote ronde zal rijden vooraleer ik naar de Tour ga’, zegt Evenepoel bij Cycling.be.
‘Bij ons in de ploeg is het de gewoonte dat jonge renners eerste de Vuelta betwisten omdat die minder hectisch is qua media-aandacht en verplaatsingen, maar daarom niet minder zwaar per parcours’, openbaart Evenepoel.
Daarom zal de renner van Deceuninck-Quick-Step daar mogelijk zijn grote ronde-debuut maken. ‘Mogelijk rijd ik volgend jaar al twee weken mee in de Vuelta om te kijken hoe ik daarop reageer. Wanneer de Tour volgt, is nog niet beslist.’ (foto: Sirotti)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading