Thomas hervat training na crash in Zwitserland: 'Alles gaat weer goed met me'

Algemeen nieuws
vrijdag, 21 juni 2019 om 18:30
Sirotti Geraint Thomasjpg
Geraint Thomas heeft zijn fiets weer gepakt en is, na zijn valpartij van afgelopen dinsdag in de Ronde van Zwitserland, weer begonnen met trainen voor de Tour de France. ‘Vandaag een mooie dag om weer op de fiets te stappen’, zegt Thomas in een videoboodschap op Twitter.
De Welshman crashte hard in de vierde etappe van de Ronde van Zwitserland. Later werd in het ziekenhuis vastgesteld dat hij geen ernstige verwondingen heeft overgehouden aan de valpartij. Hij kwam er nog goed vanaf met enkele schaafwonden en een snee boven zijn rechteroog.
Thomas heeft twee volle dagen rust gepakt, om vrijdag weer op de fiets te stappen. ‘Alles goed met mij, alleen klein stukje boven het oog’, aldus Thomas over zijn verwondingen. Volgende week hervat hij zijn trainingsschema weer in aanloop naar de Tour de France. (Foto: Sirotti)
Meer info over Tour de France 2019:
- Tour nieuws
- Tour achtergrond
Meld je nu GRATIS aan voor de Tourpoule van In de Leiderstrui en strijd mee om mooie prijzen!
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading