[Update] Geen Roompotrenners in LBL, Waalse Pijl en Parijs-Roubaix

Algemeen nieuws
donderdag, 25 januari 2018 om 12:29ASO
logo idltjpg
De ASO maakte vandaag de lijstjes bekend met de zeven wildcards voor Luik-Bastenaken-Luik en de Waalse Pijl. Roompot-Nederlandse Loterij ontbreekt in beide koersen, terwijl het vorig jaar nog wel mocht starten in Luik. De tickets zijn vooral voor Belgische en Franse ploegen.
De verdeling van wildcards lijkt sterk op die van vorig seizoen. In beide koersen is er slechts één verandering. Fortuneo-Samsic mag van start in Luik-Bastenaken-Luik, ten kostte van Roompot-Nederlandse Loterij. In de Waalse Pijl moet Direct Energie thuis blijven. Delko Marseille Provence KTM staat hier aan de start.
De Belgische ploegen Sport Vlaanderen-Baloise, Wanty-Groupe Gobert en WB-Aqua Protect Veranclassic en de Fransen van Cofidis en Fortuneo-Samsic mogen in beide koersen van start. Aqua Blue Sport mag starten in La Doyenne en Vital Concept in de Waalse Pijl.
Update 12.50: De organisatie maakte ook de wildcards van Parijs-Roubaix bekend. Ook hier ontbreekt de Nederlandse ploeg. De tickets zijn opnieuw voor Belgische en Franse teams: Cofidis, Delko Marseille Provence KTM, Direct Energie, Fortuneo-Samsic, Veranda's Willems-Crelan, Vital Concept en WB-Aqua Protect Veranclassic.
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading