'Ik zal het roze ook in de twaalfde etappe proberen te verdedigen. Ik ga niet zelf aanvallen, maar de klassementsrenners zullen wel iets gaan proberen. Als ik de benen heb, moet ik proberen bij hen te blijven', vertelt Almeida aan
Tutto Bici. Met vrijdag een sprintetappe en zaterdag een tijdrit kan Almeida met een beetje geluk nog wel even in het roze blijven.
Op zondag staat er dan een bergetappe op het programma, alvorens we een ongelofelijk zware derde week tegemoet gaan. Almeida is er klaar voor. 'Er kan van alles gebeuren in het klassement. Met
Fausto Masnada en
James Knox hebben we renners die ook in de vlucht mee kunnen glippen en op die manier hebben we meer opties en kunnen we de race anders benaderen', doelt hij op de Italiaan en de Brit, die negende en zeventiende staan op respectievelijk 1.36 en 5.32 minuten. (foto: Sirotti)