Froome ziet Thomas graag in Giro starten: 'Het parcours is perfect voor hem'

Giro d'Italia
vrijdag, 01 februari 2019 om 9:05
logo idltjpg
Chris Froome zou er geen problemen mee hebben als Geraint Thomas in 2019 voor de Giro d'Italia gaat. De Brit kiest zelf volledig voor de Tour de France, maar de Giro biedt voor Thomas een parcours op maat.
De 34-jarige Froome zet alles op alles om zijn vijfde Tourzege binnen te slepen en zo in een illuster rijtje te komen met louter grote kampioenen. Thomas is echter de titelverdediger en wil ook graag goed zijn. 'Geraint koestert nog steeds de wrok na zijn val in 2017, dat kostte hem de roze trui. Het parcours van dit jaar is perfect voor hem', aldus Froome bij Il Corriere della Sera.

Froome: 'Nibali is een geweldige atleet'

Zelf laat hij de Giro links liggen. Een compleet nieuwe aanpak moet voor een nieuwe prikkel zorgen richting zijn Tour. Niets of niemand kan hem daarbij afleiden, ook niet de Italiaanse vraag of hij nog steeds ruzie heeft met Vincenzo Nibali. 'We leven nu op goede voet met elkaar. Hij een geweldige atleet. Wat hij vorig jaar liet zien in Milaan-Sanremo en Lombardije, dat kan niemand anders.' (foto: Team Sky)
Onze pagina over de Giro d'Italia 2019 al gezien?
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading