Groenewegen wint 'met twee vingers in de neus': 'Zou morgen zomaar weer kunnen'

Tour de France
zaterdag, 14 juli 2018 om 16:48
logo idltjpg
Ploegleider Frans Maassen had tijdens de etappe nog zorgen, want lead-out Timo Roosen kwam ten val, maar Dylan Groenewegen maakte het toch met gemak af. Het vertrouwen in meer succes is dan ook groot.
‘We gingen helemaal uit ons plaat in die auto’, zegt Maassen tegen de NOS. ‘Dylan hield zich goed verscholen en was natuurlijk Timo kwijt, dus dat was een beetje zorgelijk. Maar hij wint gewoon met twee vingers in zijn neus’, jubelt Maassen.
‘Ik denk dat er na gisteren een last van onze schouders is gevallen. We zitten in een flow en dan heb je het gevoel: het gaat weer lukken.’ Morgen is er de kasseienrit en ook dan sluit Maassen een zege voor Groenewegen niet uit. De sprinter kan goed over de steentjes. ‘We moeten wel onze klassementsmannen voorin houden, wat veel energie kost. Maar afhankelijk van het koersverloop zou het zomaar kunnen.’ (Foto: Quick-Step Floors / Getty Images)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading