Phinney breekt neus en oogkas, maar ploeg meldt niets over eventuele opgave

Tour de France
zaterdag, 28 juli 2018 om 9:38
logo idltjpg
Over een opgave is door EF Education First-Drapac niets gemeld, maar Taylor Phinney is wel zwaar gehavend uit de achttiende etappe gekomen. De Amerikaan kwam met een zeer bebloed aangezicht over de streep in Laruns.
Direct na de etappe werd Phinney naar het ziekenhuis gebracht. Daar werd een breuk in neusbeentje en een in de oogkas vastgesteld. De ploeg meldt verder dat er geen sprake is van een hersenschudding en doet verder geen uitspraak over het wel of niet verder rijden van Phinney deze Tour de France. De Amerikaan is een goede tijdrijder, dus vermits de blessure zijn benen niet verder hindert, zou uitrijden tot de mogelijkheden behoren.
Phinney zou in dat geval niet de eerste zijn van EF Education First-Drapac die met een breuk de Tour de France probeert uit te rijden. Lawson Craddock viel al tijdens de eerste etappe van deze Ronde van Frankrijk en heeft sindsdien een kleine breuk in zijn schouderblad.
(foto: EF Education First-Drapac/Slipstream Sports/Milica Wren)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading