De renners hoefden in de tweede etappe van de Tour de France niet te wringen in het peloton, maar toch is niet iedereen ongeschonden uit de strijd gekomen. In de Leiderstrui verzamelt in dit artikel het medische nieuws na de tweede etappe.
Groupama-FDJ meldt op
Twitter dat de ploeg een valpartij gehad heeft tijdens de tijdrit. Daarbij zijn
David Gaudu en
Matthieu Ladagnous tegen het asfalt gegaan. Gaudu heeft meerdere verwondingen aan zijn linkerhand, terwijl zijn ploeggenoot zijn rechterhand en knie bezeerd heeft. Ook had Ladagnous te kampen met een vinger uit te kom. De ploeg zegt dat de twee wel gewoon in staat zijn om te starten in de derde etappe.
Dylan Groenewegen gaf aan na zijn eerdere val te
verwachten in de vierde etappe weer volledig mee te kunnen sprinten. Ook
Geraint Thomas en
Emanuel Buchmann geven aan dat zij weinig hinder ondervinden van de schade die zij in de eerste etappe opgelopen hebben.
Jakob Fuglsang is na zijn val in het bezit van enkele hechtingen en een dikke knie, maar toch
voelde de Deen zich beter dan hoe hij een dag eerder over de finish kwam: 'Ik had een beetje hoofdpijn, maar de wond boven mijn oog is verder geen probleem. Op dit moment is mijn been er het ergste aan toe.' (Foto: Sirotti)