Jumbo-Visma ruikt kans Roglic in tijdrit: 'We staan precies waar we wilden'

Vuelta a España
dinsdag, 03 september 2019 om 12:39
Sirotti Primoz Roglicjpg
De tijdrit van dinsdag is dé kans voor Primoz Roglic om een grote slag te slaan richting eindwinst in de Vuelta. Dat beseft ook ploegleider Grischa Niermann in gesprek met het Algemeen Dagblad. Roglic staat momenteel tweede in het klassement op zes seconden van Nairo Quintana.
‘We hopen dat Primoz tijd kan pakken op zijn concurrenten. In de eerste week hebben we gezien dat hij in de bergen niet onderdoet voor die mannen. Dan is deze tijdrit voor Primoz de kans om het verschil te maken’, aldus Niermann.
In het parcours zitten nog wel twee lastige klimmetjes, wat iets in het voordeel is van Miguel Angel Lopez, Alejandro Valverde en Quintana. ‘Maar het blijft een prima parcours voor Roglic’, weet Niermann.
Na de eerste week staat Roglic er nog goed voor en eigenlijk beter dan Jumbo-Visma had gedacht. ‘We hebben deze Vuelta al behoorlijk veel pech meegemaakt, maar desondanks staan we precies waar we hadden willen staan.’ (Foto: Sirotti)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading