Visma | Lease a Bike doet het vanaf 1 januari met een nieuwe naam en kleuren, maar dat lijkt nog niet bij iedereen doorgedrongen. Menigeen benoemt het team nog onder de namen 'Jumbo'. 'Jumbo-Visma' of 'Visma' en dat stoort de ploeg, waardoor het een 'NameGame'-campagne in het leven heeft geroepen om daar verandering in te brengen.
'Een nieuwe naam, het is niet makkelijk', schrijft
Visma | Lease a Bike op haar social media-kanalen. 'We dagen iedereen uit om de juiste naam te gebruiken. Welke commentator of podcaster kan de hoogste score behalen gedurende de klassiekers?', speelt het op ludieke manier in op de verbastering van namen die de afgelopen weken gebruikt werd.
Ook
Wout van Aert,
kopman voor de voorjaarskoersen, werd ingeschakeld als acteur. 'Het is
Visma | Lease a Bike', verduidelijkt de Belg na langs enkele kanalen gezapt te hebben.
'Hoewel dit initiatief met humor is ingestoken, willen we ook benadrukken hoe belangrijk onze hoofdsponsors zijn voor ons team en dat zij de vermeldingen en waardering krijgen die ze verdienen', duidt CEO Richard Plugge.
Video: Van Aert en Visma | Lease a Bike roepen iedereen op juiste naam te gebruiken