Groupama-FDJ kent de achtkoppige selectie voor de Vuelta a Espana van dit jaar.
David Gaudu lijkt op papier de kopman van dienst, terwijl
Stefan Küng vermoedelijk zijn zinnen heeft gezet op
de rode leiderstrui in de openingstijdrit.
In
een kekke video presenteert de Franse formatie de ploeg voor de Ronde van Spanje, waarin termen als 'ambitieus' en 'hongerig naar succes' terugkomen. Daar moeten - naast Gaudu en Küng - ook Sven Erik Bystrom, Kevin Geniets, Quentin Pacher, Reuben Thompson, Lorenzo Germani en Remy Rochas voor zorgen.
Groupama-FDJ kende een slechte Tour en zal dus van zinnens zijn om revanche te nemen in de laatste grote ronde van het jaar. Kopman Gaudu reed de Vuelta één keer eerder: in 2020 pakte hij twee ritzeges in bergetappes en werd hij achtste in het eindklassement.
Naar de precieze rolverdeling is het nog gissen, maar de kans is groot dat mannen als Quentin Pacher en Kevin Geniets veelvuldig in ontsnappingen te zien zijn.
Selectie Groupama-FDJ Vuelta a Espana 2024
David GauduSven Erik Bystrom
Kevin Geniets
Stefan KüngQuentin Pacher
Reuben Thompson
Lorenzo Germani
Remy Rochas