Putsch Hindley is 'inspiratie' voor Bardet: 'Moeten ook tijd pakken, want staan met veel dicht bij elkaar'

Wielrennen
woensdag, 05 juli 2023 om 19:10
romain bardet
Na vijf dagen Tour de France vindt Romain Bardet zichzelf terug op plek twaalf in het algemeen klassement, waar de kopman van DSM-Firmenich op voorhand niet direct voor getekend zou hebben. De Fransman gooit echter allesbehalve de handdoek in de ring, wat natuurlijk ook logisch is.
In de eerste échte krachtmeting in de bergen kwam Bardet in groepje drie terecht, samen met onder meer Ben O'Connor, Tom Pidcock, Michael Woods en Thibaut Pinot. Andere klassementsmannen als de gebroeders Yates, David Gaudu, Carlos Rodríguez en Mattias Skjelmose eindigden daar twintig seconden voor 'Ik ben op mijn plek terecht gekomen', concludeerde Bardet eerlijk.

Bardet kwam net als iedereen 'snel op zijn plek terecht'

'In het begin van de wedstrijd ging het al erg hard, alvorens de koerssituatie even in zijn plooi lag. Uiteindelijk ging het in de finale opnieuw snel', stelde de klimmer. 'We reden de Marie Blanque ontzettend hard op en ik denk dat iedereen snel op zijn plek terechtkwam. Ik heb gewoon mijn eigen tempo gereden.'
Voorin wist Jai Hindley (BORA-hansgrohe, op voorhand ook een klassementsman van het genre-Bardet) de dubbel te pakken. 'Jai heeft ontzettend goed gereden, ik zie het echt als inspiratie en ben dan ook blij voor hem', aldus Bardet over zijn ex-ploegmaat. 'We moeten nu een kans zien te vinden om ook tijd terug te pakken, daar we met veel mannen van gelijk niveau dicht bij elkaar staan in het klassement.'
a
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading