Starttijden tijdrit Renewi Tour 2023 | Zo laat rollen de belangrijkste coureurs van het podium Wielrennen
Wielrennen

Starttijden tijdrit Renewi Tour 2023 | Zo laat rollen de belangrijkste coureurs van het podium

Starttijden tijdrit Renewi Tour 2023 | Zo laat rollen de belangrijkste coureurs van het podium

De Renewi Tour gaat donderdag verder met een krap veertien kilometer lange tijdrit in het Zeeuwse Sluis, waar de coureurs vanaf 14.00 uur één voor één het startpodium zullen rollen. In de Leiderstrui noteert in dit artikel de belangrijkste starttijden.

Starttijden favorieten algemeen klassement en tijdrit Renewi Tour 2023

14.02 uur: Johan Price Pejtersen (Bahrain Victorious)
14.15 uur: Alex Edmondson (DSM-Firmenich)
14.16 uur: Thibau Nys (Lidl-Trek)
14.18 uur: Frederik Frison (Lotto-Dstny)
14.24 uur: Soren Kragh Andersen (Alpecin-Deceuninck)

14.28 uur: Daan Hoole (Lidl-Trek)
14.31 uur: Marc Hirschi (UAE-Team Emirates)
14.37 uur: Derek Gee (Israel-Premier Tech)
14.40 uur: Luke Plapp (INEOS Grenadiers)
14.41 uur: Jos van Emden (Jumbo-Visma)

14.43 uur: Sjoerd Bax (UAE-Team Emirates)
14.46 uur: Ben Tulett (INEOS Grenadiers)
14.51 uur: Mikkel Bjerg (UAE-Team Emirates)
14.56 uur: Tobias Foss (Jumbo-Visma)
15.08 uur: Luke Durbridge (Jayco AlUla)

15.11 uur: Tim Wellens (UAE-Team Emirates)
15.12 uur: Michal Kwiatkowski (INEOS Grenadiers)
15.14 uur: Mick van Dijke (Jumbo-Visma)
15.18 uur: Joshua Tarling (INEOS Grenadiers)
15.24 uur: Miles Scotson (Groupama-FDJ)

15.34 uur: Florian Vermeersch (Lotto-Dstny)
15.46 uur: Jasper Stuyven (Lidl-Trek)
15.47 uur: Kasper Asgreen (Soudal Quick-Step)
15.52 uur: Fred Wright (Bahrain Victorious)
15.53 uur: Ide Schelling (BORA-hansgrohe)

15.54 uur: Yves Lampaert (Soudal Quick-Step)
15.56 uur: Edoardo Affini (Jumbo-Visma)
15.57 uur: Valentin Madouas (Groupama-FDJ)
16.04 uur: Ryan Gibbons (UAE-Team Emirates)
16.08 uur: Ryan Mullen (BORA-hansgrohe)

16.09 uur: Mikkel Honoré (EF Education-EasyPost)
16.11 uur: Cees Bol (Astana Qazaqstan Team)
16.13 uur: Matej Mohoric (Bahrain Victorious)
16.19 uur: Jonathan Milan (Bahrain Victorious)
16.31 uur: Matteo Trentin (UAE-Team Emirates)

16.35 uur: Arnaud De Lie (Lotto-Dstny)
16.37 uur: Olav Kooij (Jumbo-Visma)
16.45 uur: Jasper Philipsen (Alpecin-Deceuninck)

0 claps
0 visitors

Place comments

666

0 Comments

More comments

You are currently seeing only the comments you are notified about, if you want to see all comments from this post, click the button below.

Show all comments

more news