[Update] Jakobsen-Pedersen in Challenge of Stars, Froome tegen Barguil

Algemeen nieuws
dinsdag, 19 mei 2020 om 9:07
Sirotti Fabio Jakobsen 1jpg
(16 mei 2020) Na #DeRonde2020, de virtuele Ronde van Zwitserland, de virtual Giro en de Tour for All komt Giro-organisator RCS Sport nu met een nieuwe virtuele uitdaging voor de profrenners. Op het platform BKool gaan de grote namen uit het peloton het rechtstreeks tegen elkaar opnemen in 'The Challenge of Stars'.
Dit keer geen eendagskoers en geen rittenkoers, maar een tweedaags knockout-toernooi voor sprinters en klimmers. Op 23 en 24 mei zullen onder meer wereldkampioen Mads Pedersen, Vincenzo Nibali, Mathieu van der Poel en Fabio Jakobsen meedoen. De knockout-wedstrijden zullen live worden uitgezonden, waar is nog niet duidelijk.
De sprinters en de klimmers, acht stuks in beide categorieën, nemen het één tegen één tegen elkaar op. Uit beide categorieën zal uiteindelijk één winnaar komen. Van der Poel zal in virtuele sprints moeten afrekenen met naast Jakobsen ook ploeggenoot Tim Merlier, Pascal Ackermann en Caleb Ewan.

Update - 19 mei 2020 (9.02 uur): Van der Poel doet toch niet mee, loting bekend

Mathieu van der Poel blijkt tóch niet mee te doen aan de Challenge of Stars. Toch is er nog sprake van een sterk deelnemersveld, waarvoor nu ook de loting is gedaan. Fabio Jakobsen zal in de eerste ronde tegen wereldkampioen Mads Pedersen moeten sprinten.
De sprinters (loting eerste ronde):
Pascal Ackermann-Nacer Bouhanni
Mads Pedersen-Fabio Jakobsen
Caleb Ewan-Tim Merlier
Matteo Trentin-Filippo Ganna
De klimmers (loting eerste ronde):
Rafal Majka-Thomas De Gendt
Vincenzo Nibali-Simon Geschke
Giulio Ciccone-Jakob Fuglsang
Warren Barguil-Chris Froome
(foto: Sirotti, 2019)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading