...
Lefevere legt passeren Gilbert uit: 'Hebben hem misschien wel cadeau gedaan'
Tour de France

Lefevere legt passeren Gilbert uit: 'Hebben hem misschien wel cadeau gedaan'

Lefevere legt passeren Gilbert uit: 'Hebben hem misschien wel cadeau gedaan'

Een verrassende keuze van Patrick Lefevere om Philippe Gilbert thuis te laten en niet mee te nemen naar de Ronde van Frankrijk. De Belg reageerde teleurgesteld nadat hij kennis nam dat niet hij maar Kasper Asgreen de Tour rijdt.

Lefevere geeft bij Het Laatste Nieuws tekst en uitleg over waarom hij niet voor Gilbert heeft gekozen. ‘Het was een dilemma’, bekent de manager van Deceuninck-Quick-Step. ‘Het is wel Gilbert met zijn statuut en met alles wat hij gepresteerd heeft in zijn leven.’

Lefevere: 'Asgreen betere tijdrijder dan Gilbert'

Echter gaat het klassement van Enric Mas in de Tour de France voor. ‘Gilbert heeft een enorm gewicht, maar we wilden absoluut dit risico nemen om de ploegentijdrit te winnen. Philippe is daar wel goed in, maar Asgreen is een betere tijdrijder.’

Toch denkt Lefevere dat er voor Gilbert ook een troost ligt in deze passage. ‘Misschien hebben we hem wel een cadeau gedaan. Als hij nu de Vuelta rijdt, dan wordt hij ook gevaarlijk voor het WK’, denkt Lefevere. In Yorkshire ligt inderdaad een goed parcours voor Gilbert. (Foto: Sirotti)

Meld je nu GRATIS aan voor de Tourpoule van In de Leiderstrui en strijd mee om mooie prijzen!

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties

Meer nieuws