Voor
Olav Kooij was de
Classic Brugge-De Panne een mooie koers om zich eens te tonen. De Nederlander moest na een zeer sterke koers enkel Jasper Philipsen voorlaten, wat hem in aankomstplaats De Panne tevreden stelde.
'Als je tweede bent, zit er altijd wel een stukje teleurstelling', sprak Kooij na afloop uit tegenover de verzamelde media. 'Ik heb wel een goede koers gereden, waarin iedereen uiteindelijk toch wel geleden heeft onder de omstandigheden. Ik voelde mij nog wel goed.'
Uiteindelijk raakte het Jachtluipaard van Numansdorp na
een goede move voorop met Philipsen, Yves Lampaert en Frederik Frison. 'Lampaert reed niet mee, dus was wel nog wat link. In de sprint kon ik er uiteindelijk helaas net niet overkomen.'
Kooij ontdekte zichzelf als klassiek type in de doorregende waaierkoers. 'Uiteindelijk heb ik nog niet veel goede klassiekers gereden, dus het is als je het zo bekijkt wel weer een stap', klonk het tevreden.