Wielrennen op TV 20 april 2022 | Van ontbijt (Hoei) tot avondeten (Doei) koers op woensdag!

Woensdag 20 april 2022 is een mooie dag. Niet alleen omwille van de weersomstandigheden in de Lage Landen, ook omdat er flink wat koers op het programma staat gedurende de dag. In de Leiderstrui geeft de benodigde info mee.
TV en tijden Waalse Pijl mannen 2022
Het toppunt van de woensdag is de Waalse Pijl voor de mannen, aan het eind van de middag. De aanwezige renners zullen rond 16.30 uur strijden op de Muur van Hoei om de overwinning in de Waalse Pijl. Kijken kun je bij de NOS (op NPO 1, vanaf 13.15 uur), Sporza (Eén, vanaf 14.00 uur) en Eurosport (op de Player vanaf 13.00 uur en het hoofdkanaal vanaf 14.30 uur).
Lees ook
Voorbeschouwing Waalse Pijl 2022 | Klimmers (Pogacar) vs. punchers (Alaphilippe) op de Muur van Hoei
Deelnemers Waalse Pijl 2022 | Zieke Matthews (BikeExchange) en Kron (Lotto Soudal) doen niet mee
TV en tijden Waalse Pijl vrouwen 2022
De dames moeten vroeg opstaan om de Waalse Pijl te betwisten; zij starten al om 08.35 uur, om vervolgens rond de lunch te finishen. Ook deze koers is te volgen op de NOS, Sporza en Eurosport. Alledrie de zenders zijn er vanaf 11.10 uur bij. De finish is omstreeks 12.20 uur, opletten dus!
Lees ook
Voorbeschouwing Waalse Pijl vrouwen 2022 | Wie pakt de fakkel over na zeven jaar Van der Breggen?
TV en tijden etappe 3 Tour of the Alps 2022
De derde rit van de Tour of the Alps, waar Pello Bilbao na twee ritten de leiderstrui te pakken heeft, brengt het peloton wederom over de nodige hoogtemeters. Gefinisht zal er na een listige afdaling en steile beklimming worden rond de klok van 14.15 uur, één uurtje eerder dan voorgaande dagen. Eurosport is er om die reden ook wat eerder bij, vanaf 13.00 uur op het hoofdkanaal en de Eurosport Player.
Lees ook
Deelnemers Tour of the Alps 2022 | Twee man haalt de finish niet in tweede rit
Parcours en uitslagen Tour of the Alps 2022 | Nieuwe geschikte dag voor Bahrain in aantocht
Favorieten etappe 3 Tour of the Alps 2022 | Technische afdaling met slecht wegdek geknipt voor Bilbao
- Wed bij Bet365 en krijg een bonus van 100 euro. Meer wedtips vind je op www.sportbookies.nl. Let op: Gokken kan verslavend zijn, speel bewust 18+, hands24x7.nl.
Meest gelezen wielernieuws
Meer nieuws
- 20/05 Oldani moest Giro door Italiaans verbod op hoogtekamers alleen voorbereiden: 'Niet makkelijk'
- 20/05 Van der Poel kreeg minder nachtrust in het roze: 'In de Tour was het pas echt dramatisch'
- 20/05 Kelderman voelt zich goed, maar niet voor het klassement: 'Etappezege zit er nog wel in'
- 20/05 Ploegleider Boven adviseerde Leemreize: 'Eten, drinken en een beetje met de Italianen spelen'
- 20/05 Dolblije Oldani bedankt ploegmaat Van der Poel na eerste profzege: 'Dat was cruciaal'
- © 2022 Indeleiderstrui.nl
- Contact
- Adverteren
- Privacy manager
- Wedden op sport
- Wedden op voetbal
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties