Wout van Aert heeft 'vreemd gevoel' in Zwitserland: 'Het is lastig om me nu op de koers te focussen'

Wielrennen
vrijdag, 16 juni 2023 om 12:20
wout van aert
Wout van Aert en de rest van het peloton stappen vrijdag 'gewoon' op voor de zesde etappe van de Ronde van Zwitserland, maar doen dit met mixed feelings na de zware valpartij van Gino Mäder een dag eerder. De Belg van Jumbo-Visma voelt zich vreemd, vertelde hij aan Cycling Pro Net.
'Persoonlijk was ik mij in eerste instantie niet bewust van hoe serieus die val was, direct na de rit', aldus Van Aert. 'In de avond hoorde ik het van mijn ploeggenoten en zag ik online dingen voorbijkomen, maar jammer genoeg hebben we nog steeds geen goed nieuws gekregen. Onze gedachten zijn bij Gino en zijn team.'
Mäder ligt momenteel nog op de intensive care na zijn reanimatie, met zijn familie bij zich. In samenspraak met de ploeg en familie van de Zwitser besloot de organisatie van de Ronde van Zwitserland vrijdag wel van start te gaan.

Van Aert kan zich na val Mäder moeilijk op de koers focussen

'De koers gaat door, maar dat is vreemd. Ik weet niet welke keuze de juiste is', stelt Van Aert. 'Wat er ook zal gebeuren, we gaan het volgen. Het parcours zou me moeten liggen, maar ja... het is moeilijk om daar aan te denken, omdat er geen nieuws is. Er is een slecht scenario, waarbij het al heel raar is dat we überhaupt hier zijn. We weten het niet, dus het is lastig om me nu op de koers te focussen', sloot een zichtbaar aangeslagen Van Aert af.
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading