'Ik zou niet verrast zijn als ze Froome buiten de Tourselectie laten'

Tour de France
donderdag, 16 juli 2020 om 9:25
Shoot me too + link Froomejpg
Chris Froome wil in zijn laatste jaar bij Team INEOS voor zijn vijfde Tourzege gaan, maar volgens Matt White kan INEOS de Brit misschien beter thuislaten. Dat vertelt de ploegbaas van Mitchelton-Scott in gesprek met Cyclingnews.
White heeft de transfer van Froome naar Israel Start-Up Nation ook meegekregen. Hij is benieuwd hoe INEOS gaat reageren. 'Ik weet één ding: INEOS geeft alleen maar om het winnen van de Tour de France. Ze zijn er heel goed om zonder emoties beslissingen te nemen en het zal ervan afhangen hoe Froome terugkeert in competitie.'
Niemand heeft het vooralsnog hardop gezegd, maar White doet het wel: 'Ik zou niet verrast zijn als ze hem buiten de Tourselectie laten. Drie leiders in één ploeg maakt de boel gecompliceerd. Het wordt tricky om te managen met de drie winnaars van de laatste drie edities van de Tour in dezelfde ploeg. Iemand moet het harde werk doen. Drie leiders is tricky, met twee is het mogelijk.' (Foto: Shootmetoo.nl/@remogino1)
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading