...
thymen-arensman-3
Wielrennen

Thymen Arensman kijkt terug op bijzondere Tour de France: 'Blijkbaar zelfs nog 12e geworden 👌🏻🤣'

thymen-arensman-3

Vanuit Nederlands perspectief waren Mathieu van der Poel en Thymen Arensman de meest succesvolle renners van de afgelopen Tour de France. De klimmer van INEOS Grenadiers wist zelfs twee etappes te winnen, waar hij in Parijs dus ook heel trots op mocht terugkijken. 'Wat een eerste Tour is het geweest.'

'Mijn eerste Tour de France uitgereden ✅', vinkt Arensman (25) na vier Giro's en vijf Vuelta's af op zijn social media.

'En wát een eerste Tour, niet slecht toch?', vraagt hij zich met gevoel voor understatement af. 'Eén etappewinst in de Pyreneeën, vanuit de kopgroep. Eén etappewinst in de Alpen, tegen de allerbeste renners ter wereld uit de klassementsgroep. Ongelooflijk. En als klap op de vuurpijl nog eens een tweede plaats en blijkbaar zelfs een twaalfde plek in het algemeen klassement 👌🏻🤣', lacht de Nederlander.

'Ik mag supertrots zijn op deze Tour! Maar ik had dit niet kunnen doen zonder al deze bijzondere mensen die me steunen. Heel erg bedankt allemaal❤️', aldus Arensman.

Lees verder onder de foto!

thymen-arensman

Arensman maandag in actie in Boxmeer

Wie hem de komende dagen in actie wil zien, kan in meerdere Nederlandse plaatsen terecht bij de na-Tourcriteriums. 'Laten we er een goed feestje van maken en daarna hoop ik heel veel Nederlandse fans te zien bij de criteriums na de Tour in Boxmeer, Surhuisterveen, Heerlen en Roosendaal!'

Ten eerste zal Arensman maandag dus al in Boxmeer zijn. Bij Daags na de Tour hebben ze ook groene trui Jonathan Milan en diens ploeggenoot Edward Theuns weten te strikken, evenals Tourdeelnemers Pascal Eenkhoorn, Elmar Reinders, Roel van Sintmaartensdijk en Nederlands kampioen Danny van Poppel.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties

Meer nieuws