🎥 Weddenschapje verloren! Pedersen scheert hoofd van ploegmaat kaal, Longo Borghini ziet het lijdzaam toe

Wielrennen
zaterdag, 10 mei 2025 om 9:40
pedersen mosca lidl
Hahaha, de beelden die je wil zien na de eerste dag van de Giro d'Italia! Bij Lidl-Trek zit de sfeer er na de ritzege van Mads Pedersen goed in en het was duidelijk dat zijn knecht Jacopo Mosca niet al te veel vertrouwen had in winst van de etappe en het roze. De Italiaanse veteraan ging een weddenschap aan en verloor door die gok zijn haar.
Wat de weddenschap precies inhield? 'Als je de rit en het roze pakt, mag je me kaal scheren', legt Mosca uit. En zo geschiedde. Pedersen greep de tondeuse met een grote glimlach en zorgde voor een nieuwe look voor Mosca. Die heeft thuis iets uit te leggen, als man van Elisa Longo Borghini, de oud-kopvrouw van Lidl-Trek.
'Een weddenschap is een weddenschap. Mads heeft het geweldig gedaan, maar nu net iets minder', klinkt het echter fair vanuit het slachtoffer. Pedersen kon ook wel respect opbrengen voor het feit dat Mosca het daadwerkelijk allemaal liet gebeuren. 'Chapeau! En sorry Elisa!'

Video: Pedersen mag hoofd Mosca kaal scheren na ritzege en roze in de Giro

loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading