Kopzorgen voor kopman Arnaud De Lie en nieuwbakken Lotto-Intermarché: Belg loopt 'aanzienlijke ligamentbeschading' aan enkel op

Wielrennen
donderdag, 01 januari 2026 om 11:20
arnaud-de-lie
Minder nieuws vanuit Arnaud De Lie en Lotto-Intermarché: de kopman van de gefuseerde Belgische formatie kampt met een serieuze enkelblessure, zo laat hij weten op social media. Waar hij dit heeft opgelopen, is niet bekend.
'Ik heb een blessure opgelopen aan mijn enkel', aldus De Lie in een kort bericht. 'Er is sprake van een aanzienlijke ligamentbeschadiging, maar de situatie is helder en wordt aangepakt.'
Het is niet bekend wanneer De Lie aan koersen kan denken. 'Ik ben al aan de revalidatie begonnen. Stap per stap', duidt hij.
De Lie is voor het voorjaar de absolute kopman van de Belgische ploeg. Afgelopen seizoen won hij onder meer de Bretagne Classic en Renewi Tour, nadat zijn voorjaar in het water viel.

Foto: Arnaud De Lie begint geblesseerd aan 2026

de-lie
loading
Laatste Wielernieuws
Populair Wielernieuws
Laatste reacties

Loading