In de Leiderstrui
Search

Check hier de UCI World Ranking!

Januari
13: People’s Choice Classic - Caleb Ewan
15-20: Tour Down Under - Daryl Impey 
21-27: La Tropicale Amissa Bongo - Niccolo Bonifazio
27: Cadel Evans Great Ocean Road Race - Elia Viviani
31: Trofeo Ses Salines (Mallorca Challenge) - Jesus Herrada

Februari
1: Trofeo Andratx-Lloseta (Challenge Mallorca) - Emanuel Buchmann
2: Trofeo de Tramuntana (Challenge Mallorca) - Tim Wellens
27 jan-3 feb: Vuelta a San Juan - Winner Anacona
30 jan-3 feb: Herald Sun Tour - Dylan van Baarle
1: Trofeo Andratx-Lloseta (Mallorca Challenge) - Emanuel Buchmann
2: Trofeo de Tramuntana: Soller-Deia (Mallorca Challenge) - Tim Wellens
3: Trofeo Palma (Mallorca Challenge) - Marcel Kittel
3: Grand Prix La Marseillaise - Anthony Turgis
6-10: Ronde van Valencia - Ion Izagirre
7-10: Ster van Bessèges - Christophe Laporte 
12-17: Colombia 2.1 - Miguel Angel Lopez
14-17: Tour de la Provence - Gorka Izagirre
15-16: Vuelta Ciclista a la Región de Murcia Costa Cálida - Luis Leon Sanchez
16-21: Tour of Oman - Alexey Lutsenko
17: Trofeo Laigueglia - Simone Velasco
17: Clasica de Almeria - Pascal Ackermann
20-24: Volta ao Algarve - Tadej Pogacar
20-24: Ruta Del Sol - Jakob Fuglsang
21-24: Tour of Antalya - Szymon Rekita
22-24: Tour du Haut Var - Thibaut Pinot

Maart
24 feb-2 maa: UAE Tour - Primoz Roglic
24 feb- 3 maa: Tour du Rwanda - Merhawi Kudus
2: Faun Environnement -Lilian Calmejane
2: Omloop Het Nieuwsblad - Zdenek Stybar
3: Kuurne-Brussel-Kuurne - Bob Jungels
3: Royal Bernard Drome Classic - Alexis Vuillermoz
5: La Samyn - Florian Sénéchal
9: Strade Bianche - Julian Alaphilippe
10: GP Jean-Pierre Monseré - Afgelast
10: GP Industria & Artigianato - Maximilian Schachmann
10-17: Parijs-Nice - Egan Bernal
13-19: Tirreno-Adriatico - Primoz Roglic
17: Ronde van Drenthe - Pim Ligthart
17-21: Tour de Taiwan - Jonathan Clarke
20: Nokere Koerse - Cees Bol
22: Bredene Koksijde Classic - Pascal Ackermann
23: Milaan-Sanremo - Julian Alaphilippe
24: GP de Denain - Mathieu van der Poel
25-31: Ronde van Catalonië - Miguel Angel Lopez
27-31: Settimana Internazionale Coppi e Bartali - Lucas Hamilton
27: Driedaagse Brugge-De Panne - Dylan Groenewegen
29: E3 BinckBank Classic - Zdenek Stybar
31: GP Cholet - Marc Sarreau
31: Gent-Wevelgem - Alexander Kristoff

April
3: Dwars door Vlaanderen - Mathieu van der Poel
6: Volta Limburg Classic - Patrick Müller
6: GP Miguel Indurain - Jonathan Hivert
7: Ronde van Vlaanderen - Alberto Bettiol
8-13: Ronde van het Baskenland - Ion Izagirre
9-12: Circuit Cycliste Sarthe - Alexis Gougeard
10: Scheldeprijs - Fabio Jakobsen
14: Klasika Primavera de Amorebieta - Carlos Betancur
14: Parijs-Roubaix - Philippe Gilbert
16: Parijs-Camembert - Benoit Cosnefroy
16-21: Ronde van Turkije - Felix Grossschartner
17: Brabantse Pijl - Mathieu van der Poel
21: Amstel Gold Race Mathieu van der Poel
22: Tro-Bro Lèon - Andrea Vendrame
22-26: Tour of the Alps - Pavel Sivakov
24: Waalse Pijl - Julian Alaphilippe
26-28: Vuelta a Castilla y Leon - Davide Cimolai
28: Giro dell’Appennino - Mattia Cattaneo
28: Luik-Bastenaken-Luik - Jakob Fuglsang

Mei
30 apr-5 mei: Ronde van Romandië - Primoz Roglic
1: Eschborn-Frankfurt - Pascal Ackermann
2-5: Tour de Yorkshire - Chris Lawless
3-5: Vuelta Asturias Julio Alvarez Mendo - Richard Carapaz
9-12: Vuelta Ciclista Comunidad de Madrid - Clément Russo
11 mei-2 juni GIRO D’ITALIA - RICHARD CARAPAZ
12-18: Tour of California - Tadej Pogacar
14-19: Vierdaagse van Duinkerke - Mike Teunissen
17-19: Vuelta Aragón - Eduard Prades
19-26: Tour of Japan - Chris Harper
23-25: Tour of Estonia - Mihkel Raïm
23-26: Tour de l’Ain - Thibaut Pinot
24-26: Hammer Stavanger - Jumbo-Visma
26: GP Marcel Kint - Bryan Coquard
30: Circuit de Wallonie - Thomas Boudat

Juni
28 mei-2 juni: Tour of Norway - Alexander Kristoff
1: GP de Plumelec - Benoit Cosnefroy
2: Rund um Köln - Baptiste Planckaert
2: Boucles de l'Aulne – Châteaulin - Alexis Gougeard
5-9: Tour de Luxembourg - Jesus Herrada
6-9: Boucles de la Mayenne - Thibault Ferasse
7-9: Tour of Bihor – Bellotto - Daniel Munoz
7-9: Hammer Limburg - Deceuninck-Quick Step
9: GP Città di Lugano - Diego Ulissi
9-16: Critérium du Dauphiné - Jakob Fuglsang
10: Ronde van Limburg - Eduard Grosu
12-16: Tour de Korea - Filippo Zaccanti
12-16: Baloise Belgium Tour - Remco Evenepoel
15-23: Ronde van Zwitserland - Egan Bernal
17:  Mont Ventoux Dénivelé Challenge - Jesus Herrada
19-23: ZLM Tour - Mike Teunissen
19-23: Ronde van Slovenië - Diego Ulissi
20-23: Route d’Occitanie - Alejandro Valverde
21: Dwars door het Hageland - Kenneth Vanbilsen
22: Heistse Peil - Alvaro Hodeg
23: Elfstedenronde - Tim Merlier
26: Halle Ingooigem - Dries De Bondt

Juli
4-7: Sibiu Cycling Tour - Kevin Rivera
6-28: TOUR DE FRANCE - EGAN BERNAL
25: Prueba Villafranca-Ordiziako Klasika - Rafael Valls
25: GP Cerami - Bryan Coquard
14-27: Tour of Qinghai - Robinson Chalapud
23-28: Adriatico Ionica - Mark Padun
27-31: Tour de Wallonie - Loïc Vliegen
31: Circuito de Getxo "Memorial Ricardo Otxoa" - Jon Aberasturi

Augustus
31 jul-11 aug: Ronde van Portugal - Joao Rodrigues
3: Clasica San Sebastian - Remco Evenepoel
3-9: Ronde van Polen - Pavel Sivakov
4: Prudential Ride London-Surrey Classic - Elia Viviani
11: Slag om Norg - Coen Vermeltvoort
11: EK wielrennen - Elia Viviani
12-18: Tour of Utah - Ben Hermans
12-18: BinckBank Tour - Laurens De Plus
13-17: Vuelta a Burgos - Ivan Sosa
14-18: Arctic Race of Norway - Alexey Lutsenko
15-18: Czech Cycling Tour - Daryl Impey
18: La Poly Normande - Benoît Cosnefroy
19-23: Tour de Indonesia - Thomas Lebas
20: GP Stad Zottegem - Piotr Havik
21: Veenendaal-Veenendaal Classic - Zak Dempster
21-24: Tour du Limousin - Benoît Cosnefroy
21-15: Tour of Denmark - Niklas Larsen
25: Johan Museeuw Classic - Atillo Viviani
25: EuroEyes Cyclassics Hamburg - Elia Viviani
27-30: Tour Poitou-Charentes - Christophe Laporte
28: Druivenkoers-Overijse - Arvid de Kleijn 
31: Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke - Niccolo Bonifazio

September
24 aug- 15 sep: VUELTA A ESPANA - Primoz Roglic
29 aug-1 sep: Deutschland Tour - Jasper Stuyven
31 aug-1 sep: Tour of Almaty - Yuriy Natarov
1: GP Jef Scherens - Niccolo Bonifazio
1: Bretagne Classic - Sep Vanmarcke
7: Brussels Cycling Classic - Caleb Ewan
8: Sels Trophy - Aimé De Gendt
8: GP de Fourmies - Pascal Ackermann
8-14: Tour of Britain - Mathieu van der Poel
13: GP de Quebec - Michael Matthews
14: Coppa Agostoni - Alexandr Riabushenko
15: Tour du Doubs - Stefan Küng
15: Coppa Bernocchi - Phil Bauhaus
15: GP de Montreal - Greg Van Avermaet
17-18: Giro della Toscana - Giovanni Visconti
18: GP de Wallonie - Krists Neilands 
18-22: Turul Romaniei - Alex Molenaar
18-21: Tour de Slovaquie - Yves Lampaert 
19: Coppa Sabatini - Alexey Lutsenko
20: Kampioenschap van Vlaanderen - Jannik Steimle
21: Memorial Marco Pantani - Alexey Lutsenko
21: Primus Classic - Edward Theuns
22: Trofeo Matteotti - Matteo Trentin
22: GP d’Isbergues - Mads Pedersen
22: Gooikse Pijl - Pascal Ackermann
22-29: WK wielrennen - Alle uitslagen
25: Omloop van het Houtland Lichtervelde - Max Walscheid
29: Parijs-Chauny - Anthony Turgis

Oktober
1-6: CRO Race - Adam Yates 
2-6: Tour of Iran - Savva Novikov
3: Sparkassen Münsterland Giro - Alvaro Hodeg
5: Giro dell’Emilia - Primoz Roglic
5: Tour de l'Eurométropole - Piet Allegaert
6. Tour de Vendée - Marc Sarreau
6: GP Bruno Beghelli - Sonny Colbrelli
8: Binche-Chimay-Binche - Tom Van Asbroeck
8: Tre Valli Varesine - Primoz Roglic 
9: Milaan-Turijn - Michael Woods
10: Parijs-Bourges - Marc Sarreau
10: Gran Piemonte - Egan Bernal
12: Ronde van Lombardije - Bauke Mollema
12: Tacx Pro Classic - Dylan Groenewegen
12-13: Hammer Hong Kong - Afgelast
13: Parijs-Tours - Jelle Wallays
13: Kempen Classic - Dries De Bondt
17-22: Tour of Guangxi - Enric Mas
20: Chrono des Nations - Jos van Emden
20: Japan Cup - Bauke Mollema