In de Leiderstrui
Search

Veldritkalender 2019/2020

Check hier de wereldranglijst veldrijden!

Check hier alle klassementen in het veldrijden!

September
8: Eeklo (Ethias Cross) - Laurens Sweeck / Maud Kaptheijns
13: Jingle Cross Iowa C2 - Lander Loockx / Jenn Jackson
14: Iowa (Wereldbeker) - Eli Iserbyt / Maghalie Rochette
15: Jingle Cross Iowa C1 - Gianni Vermeersch / Maghalie Rochette
20: Trek XC Cup Waterloo - Laurens Sweeck / Jolanda Neff
22: Waterloo (Wereldbeker) - Eli Iserbyt / Katerina Nash

Oktober
5: Berencross Meulebeke (Ethias Cross) - Michael Vanthourenhout / Ceylin del Carmen Alvarado
6: GP Pelt (Rectavit Series) - Laurens Sweeck / Ceylin del Carmen Alvarado
12: Polderscross Kruibeke (Ethias Cross) - Eli Iserbyt / Annemarie Worst
13: Gieten (Superprestige) - Eli Iserbyt / Ceylin del Carmen Alvarado
17: Ardooie kermiscross - Gianni Vermeersch / Kim Van De Steene
19: Boom (Superprestige) - Toon Aerts / Alice Maria Arzuffi
20: Bern (Wereldbeker) - Eli Iserbyt / Annemarie Worst
22: Nacht van Woerden - Lars van der Haar / Maud Kaptheijns
26: GP Beringen (Ethias Cross) - Quinten Hermans / Annemarie Worst
27: Asper-Gavere (Superprestige) - Eli Iserbyt / Yara Kastelijn

November
1: Koppenbergcross Oudenaarde (DVV) - Eli Iserbyt / Yara Kastelijn
3: Ruddervoorde (Superprestige) - Mathieu van der Poel / Ceylin del Carmen Alvarado
10: EK Silvelle - Mathieu van der Poel / Yara Kastelijn
11: Jaarmarktcross Niel (Rectavit Series) - Mathieu van der Poel / Lucinda Brand
16: Tabor (Wereldbeker) - Mathieu van der Poel / Annemarie Worst 
17: Flandriencross Hamme (DVV) - Mathieu van der Poel / Annemarie Worst
23: Ambiancecross Wachtebeke - Mathieu van der Poel / Yara Kastelijn
24: Koksijde (Wereldbeker) - Mathieu van der Poel / Ceylin del Carmen Alvarado
30: GP Kortrijk (DVV) - Mathieu van der Poel / Lucinda Brand

December
1: Zilvermeercross - Mathieu van der Poel / Laura Verdonschot
7: Essen (Ethias Cross) Quinten Hermans / Marianne Vos
8: Zonhoven (Superprestige) Toon Aerts / Annemarie Worst
14: Hotondcross Ronse (DVV)
15: Druivencross Overijse
21: Waaslandcross Sint-Niklaas (Rectavit Series)
22: Namen (Wereldbeker)
26: Heusden-Zolder (Wereldbeker)
27: Azencross Loenhout (DVV)
29: Diegem (Superprestige)
30: Bredene (Ethias Cross)

Januari
1: GP Sven Nys, Baal (DVV)
4: Gullegem
5: Brussels Universities Cyclocross (DVV)
12: NK Rucphen
12: BK Antwerpen
13: Otegem
19: Nommay (Wereldbeker)
25: Kasteelcross Zonnebeke
26: Hoogerheide (Wereldbeker)

Februari
2: WK Dübendorf
5: Parkcross Maldegem (Ethias Cross)
8: Krawatencross Lille (DVV)
9: Hoogstraten (Superprestige)
15: Middelkerke (Superprestige)
16: Vestingcross Hulst (Ethias Cross)
22: GP Leuven (Rectavit Series)
23: Sluitingsprijs Oostmalle
26: Cyclocrossmasters Waregem (Rectavit Series)