Veldritkalender 2021-2022

Zand, gras of modder: we gaan tijdens het veldritseizoen van 2021/2022 weer een boel mooie crossen te zien krijgen op televisie. In de Leiderstrui houdt in de Veldritkalender bij welke wedstrijden er verreden worden en wie er gewonnen hebben. Handig om erbij te houden dus!

September 2021

11/09: Rapencross Lokeren (Ethias) - Eli Iserbyt / Denise Betsema
18/09: Beringen (Ethias) - Eli Iserbyt / Yara Kastelijn
25/09: Bredene (Ethias) - Eli Iserbyt / Denise Betsema

Oktober 2021

02/10: Berencross Meulebeke (Ethias) - Michael Vanthourenhout / Sanne Cant 
03/10: Gieten (Superprestige) - Toon Aerts Lucinda Brand
10/10: Waterloo (Wereldbeker) - Eli Iserbyt / Marianne Vos
13/10: Fayetteville (Wereldbeker) - Quinten Hermans / Lucinda Brand  
17/10: Iowa (Wereldbeker) - Eli Iserbyt / Marianne Vos  
21/10: Ardooie (Overig)
23/10: Ruddervoorde (Superprestige)
24/10: Zonhoven (Wereldbeker)
30/10: Loenhout (X2O-trofee)
31/10: Overijse (Wereldbeker)

November 2021

01/11: Koppenbergcross (X2O-trofee)
06/11: Europees kampioenschap veldrijden
11/11: Niel (Superprestige)
13/11: Leuven (Overig)
14/11: Tabor (Wereldbeker)
20/11: Merksplas (Superprestige)
21/11: Koksijde (Wereldbeker)
27/11: Kortrijk (X2O-trofee)
28/11: Basançon (Wereldbeker)

December 2021

04/12: Boom (Superprestige)
05/12: Antwerpen (Wereldbeker)
12/12: Val di Sole(Wereldbeker)
18/12: Antwerpen (Wereldbeker)
19/12: Namen (Wereldbeker)
26/12: Dendermonde (Wereldbeker)
27/12: Heusden-Zolder (Superprestige)
29/12: Diegem (Superprestige)
30/12: Loenhout (X2O-trofee)

Januari 2022

01/01: Baal (X2O-trofee)
02/01: Hulst (Wereldbeker)
04/01: Gullegem (Overige)
05/01: Herentals (X2O-trofee)
08/01: Nationale kampioenschappen veldrijden
10/01: Otegem (Overige)
15/01: Zonnebeke (Overige)
16/01: Flamanville (Wereldbeker)
22/01: Hamme (X2O-trofee)
23/01: Hoogerheide (Wereldbeker)
29/01: Wereldkampioenschap veldrijden

Februari 2022

02/02: Maldegem (Overige)
05/02: Krulbeke (Overige)
06/02: Lille (X2O-trofee)
12/02: Gavere (Superprestige)
13/02: Brussel (X2O-trofee)
19/02: Sint-Niklaas (Overige)
20/02: Sluitingsprijs Oostmalle (Overige)