Zand, gras of modder: we gingen tijdens het veldritseizoen van 2021/2022 weer een boel mooie crossen te zien krijgen op televisie. In de Leiderstrui hield in de Veldritkalender bij welke wedstrijden er verreden werden en wie er wonnen.
11/09: Rapencross Lokeren (Ethias) - Eli Iserbyt / Denise Betsema
18/09: Beringen (Ethias) - Eli Iserbyt / Yara Kastelijn
25/09: Bredene (Ethias) - Eli Iserbyt / Denise Betsema
02/10: Berencross Meulebeke (Ethias) - Michael Vanthourenhout / Sanne Cant
03/10: Gieten (Superprestige) - Toon Aerts / Lucinda Brand
10/10: Waterloo (Wereldbeker) - Eli Iserbyt / Marianne Vos
13/10: Fayetteville (Wereldbeker) - Quinten Hermans / Lucinda Brand
17/10: Iowa (Wereldbeker) - Eli Iserbyt / Marianne Vos
21/10: Ardooie (Overig) - Laurens Sweeck / Alicia Franck
23/10: Ruddervoorde (Superprestige) - Eli Iserbyt / Denise Betsema
24/10: Zonhoven (Wereldbeker) - Toon Aerts / Denise Betsema
31/10: Overijse (Wereldbeker) - Eli Iserbyt / Blanka Vas
01/11: Koppenbergcross (X2O-trofee) - Eli Iserbyt / Clara Honsinger
06/11-07/11: Europees kampioenschap veldrijden - Lars van der Haar / Lucinda Brand
11/11: Niel (Superprestige) - Eli Iserbyt / Lucinda Brand
13/11: Leuven (Overig) - Laurens Sweeck / Anna Kay
14/11: Tabor (Wereldbeker) - Lars van der Haar / Lucinda Brand
20/11: Merksplas (Superprestige) - Eli Iserbyt / Lucinda Brand
21/11: Koksijde (Wereldbeker) - Eli Iserbyt / Annemarie Worst
27/11: Kortrijk (X2O-trofee) - Toon Aerts / Lucinda Brand
28/11: Besançon (Wereldbeker) - Eli Iserbyt / Lucinda Brand
04/12: Boom (Superprestige) - Wout van Aert / Lucinda Brand
05/12: Antwerpen (Wereldbeker) - AFGELAST
11/12: Essen (Ethias) - Wout van Aert / Zoë Bäckstedt
12/12: Val di Sole (Wereldbeker) - Wout van Aert / Fem van Empel
18/12: Rucphen (Wereldbeker) - Tom Pidcock / Marianne Vos
19/12: Namen (Wereldbeker) - Michael Vanthourenhout / Lucinda Brand
26/12: Dendermonde (Wereldbeker) - Wout van Aert / Lucinda Brand
27/12: Heusden-Zolder (Superprestige) - Wout van Aert / Lucinda Brand29/12: Diegem (Superprestige) - AFGELAST
30/12: Loenhout (X2O-trofee) - Wout van Aert / Lucinda Brand
01/01: Baal (X2O-trofee) - Wout van Aert - Lucinda Brand
02/01: Hulst (Wereldbeker) - Tom Pidcock / Lucinda Brand
04/01: Gullegem (Overige) - Tom Pidcock / Shirin van Anrooij
05/01: Herentals (X2O-trofee) - Wout van Aert / Lucinda Brand
08/01-09/01: Belgisch kampioenschap veldrijden - Wout van Aert / Sanne Cant
09/01: Nederlands kampioenschap veldrijden - Lars van der Haar / Marianne Vos10/01: Otegem (Overige) - AFGELAST15/01: Zonnebeke (Overige) - AFGELAST
16/01: Flamanville (Wereldbeker) - Eli Iserbyt / Fem van Empel
22/01: Hamme (X2O-trofee) - Laurens Sweeck / Lucinda Brand
23/01: Hoogerheide (Wereldbeker) - Eli Iserbyt / Marianne Vos
29/01-30/01: Wereldkampioenschap veldrijden - Tom Pidcock / Marianne Vos
05/02: Maldegem (Overige) - Laurens Sweeck / Annemarie Worst05/02: Kruibeke (Overige) AFGELAST
06/02: Lille (X2O-trofee) - Toon Aerts / Lucinda Brand
12/02: Gavere (Superprestige) - Lars van der Haar / Lucinda Brand
13/02: Brussel (X2O-trofee) - Michael Vanthourenhout / Denise Betsema
19/02: Sint-Niklaas (Overige) - Michael Vanthourenhout / Lucinda Brand
20/02: Sluitingsprijs Oostmalle (Overige) - Laurens Sweeck / Annemarie Worst